KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14324393
nr 1432 4393
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap, 1900-tal. Olja på duk, 44x52cm, yttermått inklusive ram: 52x60cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:44:51
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr